STRONA GŁÓWNA

Rzeszowskie oldtimery to grupa założona przez prawdziwych fanatyków klasycznej i zabytkowej motoryzacji. Początek działalności datuje się na 2017 rok.

Powstaliśmy w odwrocie do coraz dalej postępującego rozwoju motoryzacji, przez który współczesna motoryzacja, a tym samym kierowca traci to co najpiękniejsze – frajdę i satysfakcję z jazdy.

Co roku w naszych szeregach pojawiają się nowi członkowie, którzy dzielą wraz z nami miłość do tego co stare i piękne. Nasz funclub to nie tylko samochody to także pewien etos i styl życia. Każdego roku nasi członkowie pojawiają się na ogólnopolskich zlotach i zjazdach.

RATUJEMY KLASYKI

W tym dziale chcemy przybliżyć Wam trochę historię, odbudowy, remontu napraw pojazdów. Remontując takie pojazdy często spotykamy się z różnego rodzaju problemami, o takich różnych przeciwnościach będziecie mogli poczytać klikając w zakładkę GARAŻ w której to opisywane są historie odbudów oldtimerów i nie tylko.

ZLOTY & SPOTKANIA

Zapraszamy do przeglądnięcia strony WYDARZENIA, tam zobaczycie zloty, spotkania, imprezy w których braliśmy udział, na które byliśmy zaproszeni a także imprezy które organizowaliśmy.

Jak chcecie być na bieżąco gdzie i kiedy odbędzie się jakaś impreza oldtimerowa kliknijcie w zakładkę KALENDARZ ZLOTÓW 2024 tam zamieszczamy  wszystkie informacje o imprezach jakie Was interesują .

NAPISZ DO NAS